Prehliadka veteránov pri Venuši

V sobotu 6. júla 2019 sa v Nitrianskom Hrádku pri soche Hrádockej Venuše konala Prehliadka historických vozidiel, pri príležitosti 4. ročníka Zrazu veteránov, ktorý organizačne zabezpečoval Vladimír Urban v priestoroch letiska. Prehliadky sa zúčastnil zástupca primátora mesta Šurany František Tamašovič, poslanci MsZ v Šuranoch Ján Kanás a Igor Bartovič a Roman Porubský.

varad

Prehliadku pripravilo Občianske združenie Hrádocká Venuša, Priatelia veteránov Šurany pod záštitou poslankyne MsZ v Šuranoch Andrey Heclovej. Zúčastnení obdržali od organizátorov medaile, pamätné diplomy a prospekty o Nitrianskom Hrádku. V rámci prehliadky sa uskutočnila súťaž o najkrajšie historické vozidlo, o ktorom rozhodli členovia komisie zložených z radov občanov a zástupcov organizácií. Cenu najkrajšie vozidlo získalo Packard z roku 1932.

Ďakujeme všetkým zainteresovaným osobám, ktoré akokoľvek pomáhali s prípravou a organizáciou prehliadky veteránov, všetkým účastníkom, Mestu Šurany, Mestskej polícii Šurany, Mestskému podniku služieb Šurany, Dobrovoľnému hasičskému zboru Šurany – Mesto, Dennému centru seniorov v Nitrianskom Hrádku, futbalistom z Nitrianskeho Hrádku, klubu Priatelia veteránov Šurany – p. Vladimírovi Urbanovi, MS SČK, odbornej komisii.

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *